[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
آشنایی با انجمن::
اخبار رویدادها::
مجلات و انتشارات::
تسهیلات پایگاه::
برقراری ارتباط::
عضویت در انجمن::
::

AWT IMAGE 

 خرید کتاب سری سیستم های فازی و محاسبات نرم

AWT IMAGE

مجله سیستم های فازی

جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
:: دورههای آموزشی بنیاد مریم میرزاخانی ::
 | تاریخ ارسال: 1399/2/10 | 
دورههای آموزشی بنیاد مریم میرزاخانی
بنیاد پروفسور مریم میرزاخانی در راستای عمل به اساسنامهی خود، دورههای رایگان آموزش ریاضی را برای دانش آموزان به صورت پایلوت برگزار میکند. در این دورهها مطالبی جهت آشنایی دانش آموزان با زیبایی ها و کاربردهای ریاضی ارائه خواهدشد و تنها دانش آموزان پایه ی نهم میتوانند شرکت کننده باشند. این دورهی آموزشی با دو رویکرد محوریِ : ارتقا دانش ریاضیِ دانش آموزان و شناسایی استعدادهای خاصِ ریاضی از تمام نقاط کشور برنامه ریزی شده است. تلاش شده است تا این رویداد مهم، روز جهانی زن در ریاضیات، ۲۲ اردیبهشت و ۱۲ ماه مه را هم شامل شود. فایل جلسات دوره ها، در انتهای هر روزِ برگزاری، در سایت بنیاد مریم میرزاخانی قابل دسترس خواهند بود.
دوره ی اول، اردیبهشت ۱۳۹۹
اولین دوره در روزهای ۲۱ تا ۲۳ اریبهشت ۱۳۹۹ با سرپرستی علمی دکتر عباداله محمودیان از دانشکده علوم ریاضی دانشگاه صنعتی شریف، بهصورت مجازی برگزار میشود.
هرروز شامل دو کارگاه آموزشی در نوبت صبح و یک جلسه ی رفع اشکال و پرسش و پاسخ در نوبت بعد از ظهر است. در جلسه ی رفع اشکال و پرسش و پاسخ، دانش آموزان میتوانند اشکالات خود را در زمینه ی ارائه های همان روز، مطرحکنند. همچنین نمونه سوالات مفیدی در این جلسات به دانش آموزان داده میشود. فعالیت موثر دانش آموزان در جلسات بسیار مورد اهمیت خواهد بود. جوایزی نیز برای دانش آموزان (هم برای تمام شرکت کنندگان و هم دانش اموزان منتخب در انتهای دوره) در نظر گرفته شده است.
                     
                     

جلسات این دوره به صورت آنلاین برگزار خواهد شد و پس از ضبط در این سایت قرار خواهند گرفت.

پیشنهاد به تمام مراکز آ موزشی کشور
 به علاقه مندان برگزاری مراسم در روز جهانی زن در ریاضیات، دبیرستانها، خانه های ریاضیات،و دیگر مراکز آ موزشی پیشنهاد میشود از فایل جلساتِ این دوره که توسط دوستان پس از پایان جلساتِ هر روز، در سایت قرار می گیرد به صورت رایگان همراه با برنامه های خودشان استفاده نمایند، به خصوص ارائه ی اول در روز ۲۱ اردبهشت که توسط آقایان دکتر محمودیان ودکتر امیر جعفری و سرکار خانم علیپور برگزار می شود.
  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


CAPTCHA
::
کلیدواژه ها: دورههای آموزشی بنیاد مریم میرزاخانی | بنیاد پروفسور مریم میرزاخانی | روز جهانی زن در ریاضیات |
دفعات مشاهده: 367 بار   |   دفعات چاپ: 42 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
انجمن سیستم‌های فازی ایران IRANIAN FUZZY SYSTEMS SOCIETY
Persian site map - English site map - Created in 0.04 seconds with 40 queries by YEKTAWEB 4227