انجمن سیستم‌های فازی ایران- صفحه اصلی
اطلاعیه جدید درباره زمان برگزاری کنگره

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1399/4/26 | 
با کمال مسرت به اطلاع می رسانیم که، پس از مشورت با انجمن های علمی حامی (IFSS، ISSSI و IEEE)، زمان جدید برگزاری کنگره در روزهای ۱۲-۱۴ شهریورماه ۱۳۹۹ تعیین شده است. بر این اساس، امیدوار هستیم که تا آن تاریخ، شاهد پایان شیوع بیماری کرونا بوده و بتوانیم کنگره را به صورت حضوری برگزار نماییم. همچنین، نویسندگان محترم در صورت تمایل امکان ارایه ی مقالات خود را از طریق اینترنت به صورت مجازی خواهند داشت.
بدیهی است که صحت و سلامتی شرکت کنندگان محترم اولویت این مجموعه می باشد. لذا در صورت لزوم و با توجه به تحولات مربوط به شیوع بیماری کرونا، مقدمات لازم جهت برگزاری کنگره به صورت کاملا مجازی نیز انجام خواهد شد. در این صورت، هزینه ی ثبت نام نهایی کاهش یافته به اطلاع نویسندگان محترم خواهد رسید. جزئیات بیشتر در این مورد، در تیر ماه اطلاع رسانی خواهد شد.
در هر دو صورت، اطمینان داریم ارایه ی بیش از ۱۶۰مقاله، ۱۰ سخنرانی کلیدی و ۵ نشست عمومی که به طور همزمان با کنفرانس هوش جمعی و محاسبات تکاملی برگزار خواهند شد، یک رویداد به یاد ماندنی و هیجان انگیز در سال ۲۰۲۰ برای کلیه شرکت کنندگان محترم این کنگره رقم خواهد زد.
مشتاقانه منتظر حضور گرم و ارزشمند شما خواهیم بود.
کمیته های اجرایی و علمی کنگره مشترک سیستم های فازی و سیستم های هوشمند ۲۰۲۰
http://cfis۲۰۲۰.um.ac.ir/index.php?name=News&file=article&sid=۵۵
نشانی مطلب در وبگاه انجمن سیستم‌های فازی ایران:
http://fuzzy.ir/find.php?item=1.54.215.fa
برگشت به اصل مطلب